Par mums

Dārza, meža tehnika.

Savā veikalā jau sen tirgojam tikai kvalitatīvāko un atpazīstamāko zīmolu produkciju. Uzskatam, ka tehnikai ko pārdodam ir jāatbilst lietotāja prasībām un tai ir jākalpo tā lai klients savu nākamo pirkumu veiktu mūsu veikalā. Tehnikai ko pārdodam paši nodrošinām garantijas un pēc garantijas servisu. Iegādātai tehnikai ir iespējams nopirkt visa veida aksesuārus, kā arī rezerves daļas ja vēlaties to remontēt paši.

Gultņi, siksnas

Esam viena no lielākā SKF gultņu un siksnu izplatītāja Latvijā SIA “Gultņi” sadarbības partneriem. Šīs produkcijas kvalitāti un daudzpusību raksturo tas, ka vadošie auto, dārza un lauksaimniecības tehnikas ražotāji pasaulē izvēlas tieši SKF produkciju. Cenas un sortiments Jūs patīkami pārsteigs.

Rotaļlietas

Novērojām, ka bērni grib līdzināties saviem vecākiem visos iespējamos veidos, arī dārza un lauku darbos. Nereti vecākiem līdzi atnākušie bērni jautāja vai nav “mazo” zāģīšu, pļāvēju utt. Tad nu esam raduši iespēju arī jaunajiem saimniekiem atrast sev piemērotus instrumentus, fermu aprīkojumu, traktortehniku utt. Jāpiezīmē, ka sortimentā ir tikai augstākās kvalitātes rotaļlietas un piederumi. Ļoti rūpīgi izvērtējam katra ražotāja produkcijas klāstu un cenšamies atrast tādas rotaļlietas ko Latvijā citi veikali nepiedāvā vai piedāvā mazā sortimentā.

Serviss

Kā jau minējām, mūsu servisa centrs piedāvā visa veida dārza, meža un mazās lauksamniecības tehnikas remontu. Veicam pilnu pakalpojuma spektru, sākot no zāles pļāvēju apkopes beidzot ar ātrumkārbas vai dzinēja kapitālo remontu. Mūsu servisa meistari darbu veiks maksimāli īsā laikā neaizmirstot par darba kvalitāti. Pastāvīgajiem  sadarbības partneriem piedāvājam atlaides un ātrākus apkalpošanas termiņus. Katras tehnikas vienības remonta gaitu, izmaksas, izmantoto rezerves daļu cenu utt. Jūs varat pārbaudīt mūsu mājas lapā, sadaļā “serviss”, tajā ievadot servisa pieņemšanas akta numuru un paroli, ko atradīsiet šajā pašā pieņemšanas aktā.

Interneta veikals

Mūsdienu tehnoloģijām attīstoties un dzīves ritmam paātrinoties, pieņēmām lēmumu savu produkciju piedāvāt arī interneta veikalā CASTRO.LV. Savā vied veikalā produkcijai nereti pielāgojam papildus atlaides un bezmaksas piegādes. Ņemot vērā to, ka interneta veikalā cenas var būt zemākas kā veikalā Enerģētiķu ielā 11, Aizkrauklē, rekomendējam pirkumu veikt virtuālajā vidē, tādejādi ietaupot ne tikai laiku, bet arī naudu.

Veikala un servisa centra adrese: Aizkrauklē, Enerģētiķu ielā 11, LV-5101